kurumsal
kurumsalHakkımızda

ULUSAL YETERLİLİKLERDE SINAV VE BELGELENDİRME " Denizli Usta Belgelendirme ve Gözetim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur. Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon Birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur." MYK web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Ulusal yeterliliklere ulaşmak için tıklayınız.

Denizli Usta Belgelendirme ve Gözetim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. 07.06.2017 tarihinde AB-0150-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 22.09.2017 tarihinde YB-0095 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır. MYK Yetki Belgesi için tıklayınız.

Kalite Politikası:
Personel belgelendirmesi alanında güvenilirliği en üst düzeyde olmak üzere adil ve tutarlı bir sertifikasyon gerçekleştirmek amacıyla varlığını sürdüren USTA BELGE, TS EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme Kuruluşları İçin Genel Şartlar Standardı ‘nın ve Mesleki Yeterlilik Kuruluşu tarafından Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarının gerekliliklerinin tutarlı bir şekilde yerine getirmeyi, uygulamayı, geliştirmeyi ve sürekli iyileştirerek sürdürmeyi aşağıdaki Kalite Politikası çerçevesinde taahhüt etmektedir:

Ulusal Yeterlilikler kapsamında gerçekleştirilecek olan sınav ve belgelendirme sürecinde güvenilir, tarafsız, saydam ve fırsat eşitliği yaratmak,

Çalışmalarımızı Mesleki Yeterlilik Kurumu ile işbirliği içinde yürüterek yenilikçi ve sürekli gelişen hizmet sunmak,

Ülkemiz işgücü piyasasına sağlayacağımız katma değer ile bireylere, işletmelere ve ülkemiz ekonomisine en yüksek şekilde katkıda bulunmak,

Kalite yönetim sistemini, sürekli geliştirme faaliyetleri ile sürdürülebilir kılmak, tüm çalışanlarımızın benimsemesini ve aktif katılımını sağlamak.

Vizyonumuz
Ülkemizin gelişmekte olan ülkeler arasından, gelişmiş ülkeler seviyesine ulaşması için gerekli olan kaliteli işgücü istihdamını uluslararası alanda en ileri seviyeye taşımaktır.

Misyonumuz
Hizmet verdiğimiz tek alan olan Personel Belgelendirme sisteminde, sürecin en başından en sonuna kadar tüm adayların adil ve eşit bir şekilde en kaliteli şartlarda belgelendirilmesini sağlamak ve bu hususta hiçbir şekilde çıkar çatışmasına ve haksızlığa mahal vermemektir.

Belgelendirme Politikamız
USTA BELGE'nin temel belgelendirme politikası, herhangi bir maddi kaygı taşımaksızın ve hiçbir ayırım yapmaksızın sadece hak edene yani kaliteli, güvenli ve uygun olana belge vermektir.
USTA BELGE herkes için adil ve tarafsız olarak aynı belgelendirme kurallarını uygular. Herkese eşit davranır.

Kuruluş Üst Yönetimi Tarafsız Hizmet ve Gizlilik Taahhüdü >MESLEKLER
S.S.S.
BAŞVURU
SINAV SONUÇLARI
İTİRAZ & ŞİKAYET
BELGE SORGULA
İLETİŞİM


E-Posta:
info@ustabelge.com


Telefon:
0258 261 58 58


Adres:
Saraylar mah. Selçuk cad. Saraçoğlu İş Hanı
No:31 Kat:5 Merkezefendi/DENİZLİ


Bizi Takip Edin

Tüm Hakları Saklıdır. Usta Belge   |   Mega Tasarım © 2016